Kejsi nuk i kurseka kritikat për Sabianin, madje i duket edhe pak “demode”

12/09/2019 20:17

I ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Sabiani jo vetëm sqaroi deklaratën e bujshme se showbiz-i shqiptar është një bordello e madhe, por tregoi edhe më shumë për marrëdhëniet me të bijën, Kejsin, temë kjo që gjithnjë ka ngjallur interes për mediat.

Sabiani tregoi se Kejsin e konsideron më shumë si motër të vogël se sa si të bijën, pasi ia kanë dalë që të kenë një marrëdhënie të sinqertë, ku çdo gjë e thonë hapur dhe toleranca nuk mungon asnjëherë.

Nga ana tjetër këngëtari pranoi se e bija nuk ia kursen as kritikat, sidomos kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme, për të cilën dhe ai vetë tha se nuk është shumë krenar.

  Për Sabianin showbizi-i shqiptar mbetet bordello dhe kësaj radhe s’ka lidhje aspak me klipin!

Top Channel