Pas Metës e Ruçit, PD dhe gjithë familjarët e familjes Hajdari janë mbledhur para memorialit të Azem Hajdarit për të kryer nderimet.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga gazetarja e Top Channel Elda Menga, të pranishëm janë ish-kryeministri Sali Berisha, Lulzim Basha, Rudina Hajdari dhe anëtarë të familjes.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel