Pas tragjedisë në New York, Parlamenti shqiptar anulloi votimin e qeverisë së re të Kryeministrit Meta për ta votëbesuar më 16 shtator.

Ndërsa opozita dhe kryetari i PD Sali Berisha organizuan ndeshje të qirinjëve në sheshin Nënë Tereza.

Top Channel