Franca e thellon epërsinë ndaj Shqipërisë me një tejtër gol të shënuar që në pjesën e parë.

Goli i dytë për gjelat francezë erdhi nga Oliver Zhiru, i cili u ndodh përballë me portierin tonë, pas një topi të marrë nga Hernandes në të majtë, dhe nuk e humbi mundësinë për gol.

 

Top Channel