Konflikte të shpeshta me të fejuarit, vetëhelmohen dy 20 vjeçare
06/09/2019 23:40
​LDK garon pa Isa Mustafën, Teuta Rugovën e Fatmir Sejdiun
06/09/2019 22:55
Eliminatoret ‘Euro 2020’, Holanda fiton 2-4 mes spektaklit
06/09/2019 22:54
Këngëtari që bleu një fermë për 14 mln dollarë (FOTO)
06/09/2019 22:44
Nga Perandoria Mongole te ajo Britanike, sa territore arritën të pushtonin
06/09/2019 22:35
20 gjërat më të çuditshme/ Do të duhet t’i shihni dy herë
06/09/2019 22:27
Merkel bën thirrje për zgjidhje paqësore në Hong Kong
06/09/2019 22:18
Po i mburrej vajzës me Porsche, e përplas aq fort sa motori fluturon jashtë
06/09/2019 21:57
Përfundon karriera e “binjakëve skifterë”, gafa e Eduardit që e dënoi me burg
06/09/2019 21:52
Sahit Dollapi: PD është gati për zgjedhje të parakohshme
06/09/2019 21:32
Foto/ 11 gjëra të çuditshme që janë kapur nga “Google Earth”
06/09/2019 21:20
Gjeli e vret gruan me çukitje
06/09/2019 21:11
Ishte duke punuar, durrsaku ndërron jetë pas kontaktit me rrymën elektrike
06/09/2019 20:58
Fiks Fare/ Sezoni turistik e gjen Ksamilin pa ujë dhe me probleme në rrjetin elektrik
06/09/2019 20:40
Foto/ Ja i ftuari special nga PS në festën e LSI
06/09/2019 20:36
Dargavs, “Qyteti i të vdekurve”
06/09/2019 20:24
Euro 2020/ Reja: Na duhet agresivitet dhe shpejtësi për të tentuar befasinë
06/09/2019 20:20
Vendi i filmave dhe teknologjisë, vetëm 4 shtete në botë kanë GDP më të madhe se Kalifornia
06/09/2019 20:07
Koncerti “Time capsule”, më 19 shtator në sheshin “Nënë Tereza” këndon Capital T
06/09/2019 19:57
Në qiell, një yll për shqiptarët/ Nisma e astrofizikanes Mimoza Hafizi për të gjetur emrin
06/09/2019 19:53
Flet kimistja veterane që sfidoi urdhrin e Peleshit: Silikon Miks, nuk është pleh
06/09/2019 19:48