Fiorentina së fundmi ka transferuar mesfushorin francez Ribery. Me ardhjen e tij, Fiorentina synon që të bëjë një sezon të mirë më objektiv futjen në kompeticionet europiane.

Por nuk është vetëm Riberi ai që po merr vëmendjen e mediave për Firorentinën.

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës dhe këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darëin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në puntatën e skuadrave të tjera kundër bardhezinjëve.

Megjithatë në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me linjat e saj seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel