Gjatë pasdites, në rrugën “Demokracia”, Tiranë, teksa po riparonte rrjetin e internetit, një 30-vjeçar ra në kontakt me rrymën dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegie.

Mësohet se shtetasi me iniciale V.N ka marrë dëmtime dhe djegie.

Të riut i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë mjekësore të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

*Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel