Ajo nuk është trembur asnjëherë kur bëhet fjalë për postimin e gjërave nga më të ndryshmet në mediat sociale.

Dhe të Dielën Bella Thorne ndau në Instagram një seri fotografish topless.

21-vjeçarja pozoi për të dashurin e saj muzikant, Benjamin Mascolo, teksa dukej mjaft seksi.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel