Një tjetër krim i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku burri ka vrarë me thikë të shoqen. Krimi ka ndodhur në familjen Kuka, banuese në lagjen nr.15, në Spitallë.

Autori Ardian Kuka ka qëlluar me thikë bashkëshorten Hasbie dhe më pas është larguar. 36 vjeçarja u dërgua në spital, por nuk arriti të mbijetonte.

Policia është vënë ndjekje të autorit të krimit.

 

Top Channel