Kendall Jenner ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram”, foto të shkëputura nga një set fotografik të kryer për fotografin Mert Alas.

23 vjeçarja ka postuar fotot të cilat mesa duken bëjnë pjesë në të njëjtin set, së bashku me yjet Kate Moss dhe Liam Payne.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel