Ka kaluar vetëm një muaj nga ndarja me Bradley Cooper, por mesa duket Irina Shayk ka lënë gjithçka pas dhe është parë nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në New York.

Modelja 33 vjeçare dukej në formë mjaft të mirë, e veshur sportive dhe në fotot e shkrepura duket tepër e lumtur.

Personi në fjalë është Alec Maxwell, por nuk është ende e sigurt nëse ka një lidhje mes tyre!

FOTO GALERI
1/8

Top Channel