Ata kanë rreth një vit që dalin.

Dhe Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi dëshmuan se janë ende në periudhën e muajve të mjaltit, ndërsa u panë një ditë në plazh në Mykonos të shtunën.

Modelja e Victoria Secret, 38 vjeç, tregoi trupin për t’u patur zili dhe përmasa të përsosura në një bikini të vogël të kuqe.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel