Video/ Treni del nga shinat, 5 të vdekur dhe 100 të plagosur

25/06/2019 06:42

5 persona kanë humbur jetë dhe rreth 100 të tjerë janë plagosur nga aksidenti i një treni.

Ngjarja e rëndë ndodhi në veri-lindje të Bangladeshit, ku treni doli nga shinat teksa po kalonte mbi një urë.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e aksidentit:

Top Channel