Pas konferencës për shtyp mëngjesin e sotëm, Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka pirë kafen e mëngjesit me gazetarët që morën pjesë aty.

Meta i ka ftuar gazetarët në oborrin e Presidencës për të kaluar disa momente qetësie siç duket nga fotot.

E sigurisht edhe në takimin formal nuk ka munguar interesi i gazetarëve për aktualitetin dhe qëndrimin e Presidentit por gjithçka mbetet “off the record”.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel