Georgina Rodriguez po i shijon në maksimum pushimet me familjen në rivierën franceze, dhe këtë e ka vërtetuar me postimet e njëpasnjëshme në Instagram.

Vetëm pak minuta më parë, partnerja e Cristiano Ronaldos ka publikuar një foto tjetër tepër të nxehtë mbi një motor uji në Monako.

“Duke eksploruar”, shkruan bukuroshja 25 vjeçare në postim.

Top Channel