Në Instagram të merrte në qafë, por brenda mureve të shtëpisë… (Foto)

23/06/2019 22:38

Një modele rrjetesh sociale, me qindra mijëra ndjekës, ka lënë banesën ku jetonte me qira në Mançester në një gjendje të tmerrshme.

Madje, sipas qiradhënësve, vajza 24-vjeçare është larguar pa shlyer detyrimet që kishte ndaj tyre.

Kayla Jenkins, e njohur si Okaylaaa, e ka lënë apartmentin me jashtëqitje qeni dhe shumë të ndotur, siç shihet nga fotot e mëposhtme.

Modelja ka 600 000 të regjistruar në kanalin e saj në YouTube dhe mbi 100 000 ndjekës në Instagram.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel