Të kesh familjarë që kanë lidhje me krimin është njollë për këdo, por sidomos për aktorët që marrin vëmendje nga publiku.

Këta janë disa nga yjet e Hollivudit që kanë familjarë të kriminalizua

FOTO GALERI
1/14
Babai i Drew Barrymore ka kaluar shumë kohë në burg në vitet 60. Ai shiste drogë, ishte i alkoolizuar dhe rrihte bashkëshorten.

Top Channel