Merkatoja e futbollit sa vjen e bëhet çdo ditë e më e nxehtë. Në Francë raportohet se PSG nuk është më e kënaqur nga braziliani Neymar.

Në qoftë se Paris Saint Germain merr një ofertë të mirë për Neymar atehër ata do heqin dorë nga braziliani. Mbappe është lideri i PSG.

Për Neymar janë të interesuar dy rivalët spanjollë. Barcelona kërkon ta rikthejë në Camp Nou duke e shikuar si një përforcim ideal për krahun e djathë. Real Madrid mori Hazard dhe nuk do ofrojë shumë marramendëde për Neymar.

Duke parë që PSG ka qenë e interesuar për Casemiron, Real mund ta përdorë si kartë për të marrën Neymar të cilin e donin dhe që e kërkonin.

Top Channel