Wake Up/ Rovela Dilo: Po investoj në karrierën time si producente

18/06/2019 14:54

“Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë”, është koncerti që bën bashkë artistë të njohur të skenës shqiptare.

Me datë 20 qershor, ditën e enjte në orën 19:30 në Amfiteatrin e Tiranës do të këndohen hitet më të dashura kushtuar shqiptarëve.

Me pjesëmarrjen e artistëve shumë të dashur të këngës, si Eranda Libohova, Remzie & Nexhat Osmani, Maya, Selami Kolonja, Gili, Lori, Orgesa Zaimi dhe Rovena Dilo e cila vjen dhe në rolin e producentes së koncertit.

Top Channel