Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës.

Pas një konflikti, shkaqet e të cilit akoma nuk dihen është plagosur me mjete të forta një person. I plagosr mbeti shtetasi me iniciale D.M, 67 vjeç.

Ngjarja ndodhi në lagjen numër 3 në Korçë. I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit, si dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel