Lionel Messi angazhohet që të çojë drejt rrugës së fitores Argjentinën, në Kupën e Amerikës.

Lionel Messi ka një shans tjetër për t’i dhënë fund mungesës së gjatë të trofeve në Argjentinë.

Krahasuar me Diego Maradonën, edhe një trofe nuk do të qetësonte të gjithë kritikët e tij.

Ylli i Barcelonës ka dështuar shumë herë në pengesën përfundimtare për të shkuar drejt trofeut dhe përkrahësit e tij kanë paraqitur në një trilogji të dështimeve të Messit.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel