Olivia Culpo, super modelja dhe ish-Miss Universe 2012 kryesoi listën vjetore të ‘Maxim Hot 100”.

Olivia ndiqet nga më shumë se 4 milionë njerëz në Instagram. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, po i vazhdon sukseset e saj në muzikë. Projektet e saj muzikore, që nga fillimi i karrierës kanë qenë shumë të pëlqyera për publikun, por edhe tani dëgjohen me shumë qejf.

Rihanna u rendit kohët e fundit si këngëtarja femër më e pasur në botë, duke lënë pas Madonna-n, Celine Dion dhe Beyoncé.

Dhe ditët e bukura vazhdojnë për Rihannën, pasi ajo u fotografua teksa po shijonte pushimet në Itali bashkë me të dashurin, Hassan Jameel dhe familjen e tij.

Top Channel