Kourtney Kardashian, 40 vjeç rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve të mërkurën në Kaliforni.

Ajo kishte veshur xhinse dhe një bluzë të bardhë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel