Modelja dhe moderatorja Tamara Goor, ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të rrallë, në rrjetin social “Instagram”, ku pozon nudo në plazh.

Një foto e pëlqyer nga më tepër se 88,000 njerëz është komentuar nga bashkëshorti i saj, Ezequiel Garay, i cili thotë, “ duhet të studioj mbi fotografinë”.

Flokët e modeles janë të lagura dhe lëkura e saj është e mbuluar me rërë.

Top Channel