Foto ilustruese

Në autostradën Tiranë-Durrës, ka ndodhur një përplasje mjetesh ku si pasojë janë lënduar dy persona

Mësohet se dy të aksidentuarit janë transportuar në Spitalin e Traumës në kryeqytet, nga ku bëhet e ditur se janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Top Channel