Ajo është në mes të turneut të saj Phoenix.

Dhe Rita Ora po kënaqte turmën në O2 Arena të Londrës të premten në mbrëmje, ndërsa ajo ndezi skenën.

28-vjeçarja mahniti në veshjen e saj joshëse, një fustan të bardhë verbues me një prerje të thellë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel