Ato u bënë të famshme në vitin 2016, kur sfiduan njëra tjetrën për trofeun e ”Miss BumBum”, por pavarësisht se kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të bësh dallimin mes tyre.

Bruna Ferraz, 38 vjeçe dhe vajza e saj Eduarda Morais, 22, nuk ia dolën të merrnin trofeun e lakmuar në 2016-tën, por ky konkurs hapi shumë porta në rrugën drejt suksesit.

Sot ato kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale, e kjo nuk shkon pa benefite.

“E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thoshte Eduarda para konkursit në 2016-ën.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel