Voilà, më të fundit nga bota e showbiz – Emisioni i Plotë 24 Maj 2019

24/05/2019 18:11

Këngëtarja e njohur Cardi B ka anuluar koncerte të saj për shkak të problemeve shëndetësore. Këngëtarja po përjeton disa ndërlikime për shkak të ndërhyrjeve kirurgjikale që ka bërë së fundmi në të pasme dhe gjoks.

Kim Kardashian është bërë nënë për herë të katërt. Kjo shtatëzani ishte ndryshe pasi erdhi përmes një nëne zëvendësuese. Bebja iu shtua familjes më 10 maj të këtij viti. Por, Kim nuk do të ndalet këtu.

Gjimnastja ish-fituesja e medaljes së artë olimpike, Alina Kabaeva ka kohë që thuhet se është partnerja sekrete e Vladimir Putinit.

Top Channel