Këto janë “strofkat” ideale për baballarët me kohë të plotë – Foto

24/05/2019 18:13

Njerëz të ndryshëm nga e gjithë bota tregojnë disa nga “shpellat” më ideale për meshkuj, nga baret dhe pistat e ‘bowling-ut’ e deri tek alpinizmi në ambjentet e brendshme.

Por disa i kanë çuar këto “strofka” deri në ekstrem, duke instaluar kinema dhe një ambjent luksoz ku mund të konsumosh një gotë verë, brenda në shtëpitë e tyre.

Hidhni një sy këtyre vendeve të mrekullueshme, ku mesa duket më fatlumi nga të gjithë ka mundësinë të ketë një bar brenda një pishine, ku mund të relaksohet dhe të shijoj një gotë.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel