Një furgon mallrash ka rënë në lumë tek kthesa e Çezmës së Myftarit, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Shoferi i furgonit ndodhet ende brenda mjetit dhe ka nisur një aksion për nxjerrjen e tij.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel