31-vjeçarja e muzikës pop rrëfeu se ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.

Ajo kishte thënë në rrjete shoqërore se po shijonte anonimitetin e banesës së re, por pa treguar se ku jetonte.

Megjithatë, gazetarët britanikë zbuluan se këngëtarja ka jetuar në një vilë me vlerë 34 milionë euro.

Vila ka një kopsht fantastik, palestër më vete si dhe kushte të tjera fantastike, në një zonë shumë ekskluzive. Fqinjët thonë që nuk e kishin ditur që këngëtarja kishte jetuar pikërisht aty për një vit të tërë.

FOTO GALERI
1/15
Qiraja kushton 18 mijë euro në javë

Top Channel