Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës janë një lëvizje e dëshpëruar, pasi një kryeministër nuk shkruan letra, por vepron.

Sipas Dumës, Rama është i kapur në afera korruptive falë betejës së Partisë Demokratike dhe opozitës.

Top Channel