Gazetari Enton Abilekaj ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit se Partia Demokratike dhe opozita nuk duhet të kompromentojë kauzën e zgjedhjeve të lira duke e bashkëngjitur me një lëvizje tjetër që do të shfokusonte gjithçka.

Abilekaj tha se letrat e Ramës janë propagandë, ndërkohë që nuk do të duhet të përqendrohet te gabimet e opozitës.

Top Channel