Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të tregojë trupin e saj.

Dhe Brielle Biermann tregoi fizikun e saj mbresëlënës në një video me avull të shpërndarë në Instagram të mërkurën pasdite.

Ylli 22-vjeçar kishte veshur një set të brendshmesh të kuqe ndërsa pozonte para pasqyrës.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel