Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka takuar sot kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Lajmin e bëri të ditur vetë Thaçi nëpërmjet një postimi në facebook.

“Si gjithmonë, kënaqësi takimi me kryeministrin Edi Rama. Biseduam për aktualitetet politike në Kosovë, Shqipëri dhe rajon, si dhe për përgatitjet e Kosovës për Samitin e Parisit”, ka shkruar Thaçi.

Top Channel