Mos u ndjeni më në siklet! Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë

21/05/2019 11:50

Me siguri i keni parë kudo dhe t’i përdorin të gjithë. Ndoshta dikush dhe ua ka shkruar dhe megjithëse nuk e keni kuptuar keni bërë sikur.

Më poshtë po iu sjellim shpjegimin e tyre.

FOTO GALERI
1/15
Ajo ndjenja kur...

Top Channel