Ajo është 21-vjeçarja më e pasur në botë.

Dhe Kylie Jenner, vazhdon të bëjë më shumë hapa para në karrierën e saj.

Ylli televiziv u shfaq në të brendshme të bardha ndërsa tregoi edhe rutinën e saj të ditore të kujdesjes ndaj lëkurës.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel