Këngëtarja 29-vjeçare, ka ndarë një foto të sajën në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini ngjyrë të kuqe dhe bashkangjitur ka shkruar një mesazh të fortë për të parandaluar Photoshop-in.

Bebe ka ndarë gjithashtu në “story”, një video ku shfaqen tre meshkuj të cilët po i shërbeni dhe këngëtarja shkruan “nuk duhet të ankohem”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel