Chris Monroe, një djalë nga SHBA, që ka një kanal në Youtube ku bën rrengje me kamera të fshehta, çuditi dhe neveriti me miliona shikues nga e gjithë bota, pak muaj më parë, pasi bëri një video duke puthur të motrën.

Në fund të videos ai reklamon kanalin në Youtube të së motrës, dhe u thotë shikuesve që ta ndjekin, pasi është modele e shquar.

Por ngaqë videon e panë më shumë se 7 milionë veta, dhe ngaqë lajmi rreth çmendurisë së tij zuri faqet e shumë mediave botërore, Chris vendosi që ta çojë çmendurinë edhe më tej. Tani ka nxjerrë një video tjetër duke puthur të ëmën.

FOTO GALERI
1/13
Para se të filmojë videon, Chris e fton të ëmën dhe i premton që do të bëjë një video virale

Top Channel