Trondit vajza: Më goditi aq fort sa doktorëve iu desh të rindërtonin brinjët e mia! (Foto)

15/05/2019 22:23

Emma Cranston më në fund e gjeti guximin për të denoncuar të dashurin e saj 10 vite më të ri, në polici.

Me një kurajo të jashtëzakonshme ajo tregoi se si ishte rrahur aq keq nga i dashuri, sa doktorëve iu desh të rindërtonin brinjët e saj.

37-vjeçarja, nga Ellesmere Port, Angli, ishte dhunuar shumë herë nga i dashuri, George Arathoon.

Vetëm në momentin që e gjeti veten në shtratin e vdekjes, rrezikuar nga një atak kardiak, gjeti guximin për t’a raportuar në polici.

Emma është nënë e dy fëmijë adoleshentë dhe është takuar me Arathoon-in 10 vite më parë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel