“Top Talent 2”, nata e dytë/ Të tjerë konkurrentë, të tjera emocione

10/05/2019 17:09

Top Talent rikthehet sonte në natën e dytë të spektaklit, ku anëtarët e jurisë, Eno Popi, Salsano Rrapi, Bieta Sulo, Muhamed Veliu dhe Elona Duro do të përzgjedhin më të mirët.

Ester Dibrani, Henri Gjinaj, Lediana Brace, Kati Kuqali, Alban Hoxha, Marie Marku, Blerina Kotorri, Palush Vangjeli dhe Xhensilda Ndreka rezultuan fituesit e natës së parë.

Por kush do të jenë fituesit e natës së dytë, ju ftojmë të ndiqni spektaklin sonte në mbrëmje ora 21:00.

Top Channel