Gruaja me tatuazhet e çuditshme në fytyrë arrestohet sërish (Foto)

26/04/2019 08:47

Një grua me disa tatuazhe të rralla në fytyrë, përfshirë një rrjetë merimange në ballë, është arrestuar për të tretën herë brenda 6 muajsh.

Alyssa Zebrasky, nga SHBA, u fut në burgun e Montgomery County për një sulm ditën e martë.

Zebrasky u arrestua në dhjetor për vjedhje dhe abuzime me drogë. Para kësaj, ajo u arrestua për kundërshtimin e policisë.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel