Pasi i vodhi 30 mijë Euro, ish-e dashura e Philipp Plein fejohet me një tjetër (FOTO)

25/04/2019 17:35

Me siguri keni dëgjuar për ish- të dashurën seksi të stilistit të famshëm gjerman, Philipp Plein, modelen polake Justyna Gradek.

Romanca e bukuroshes 26 vjeçare me 41 vjeçarin mendohet të ketë nisur në shtator të vitit të kaluar, dhe përfundoi në shkurt të këtij viti, pavarësisht se përçarja e madhe mes çiftit ndodhi në vigjilien e Krishtlindjes, kur Justyna shpenzoi në aeroport 30 mijë Euro pa dijeninë e stilistit, gje të cilën ky i fundit e cilësoi si vjedhje e më pas e paditi.

Bisedat, në të cilat polakja i kërkonte gjermanit falje dhe se do i kthente të gjithë rrobat e sendet që kishte blerë më paratë e tij, u publikuan gjatë mbrëmjes së 24 dhjetorit në Instastory nga vetë Philipp, por më pas u fshinë.

Pasi u ndanë përfundimisht dy muaj më vonë, Philipp u rikthye menjëherë me ish-të dashurën tjetër Morgan Osman, e ndërsa Justyna me një mashkull “misterioz” të panjohur për publikun.

Ajo që ka habitur të gjithë ndjekësit e 26 vjeçares, është fejesa e menjëhershme e “hajdutes” se Philipp me të dashurin e ri, pasi ai i propozoi sot në Bali, gjatë pushimeve të tyre të para romantike.

 

FOTO GALERI
1/28

Top Channel