Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot rikonstruksionin e Piramidës së re. Ajo do të bëhet një qendër e teknologjisë dixhitale për të rinjtë.

 

 

FOTO GALERI
1/3

Top Channel