Chrisitna Burton, nënë e dy fëmijëve deklaron se një ndërhyrje në buzë që ajo ndërmori, nuk shkoj ashtu siç duhej, pas një trajtimi prej 75£, të kryer në shtëpi.

Ajo thotë se e dinte që diçka nuk po shkonte si duhet që nga momenti që vendosi këtë silikon, por ishte e sigurt se ky reagim do të ishte normal.

29-vjeçarja shpjegon se disa orë pas përdorimit të 1ml silikon, të vendosur në buzët e saj, filluan vështirësitë në përtypje dhe filloj të ndjente dhimbje gjithashtu.

Pasi dhimbja filloj të bëhej e padurueshme u detyrua të lajmërojë ambulancën dhe iu nevojitën adrenalinë, oksigjenë dhe steroide për të luftuar këtë dhimbje.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel