Ajo kohët e fundit u betua se kirurgjia plastike e bëri atë më të lumtur.

Dhe Megan Barton Hanson tregoi asetet “vrasëse” të saj, në Londër të mërkurën.

24 vjeçarja mbuloi gjinjtë e saj, pasi situata po i dilte nga duart me fustanin e kuq të ngushtë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel