Ndryshimin që u bë te “Ali Demi” mund ta shikojmë vetëm natën (Foto)

24/04/2019 09:37

Zona e “Ali Demit” ka nisur të ndriçohet nga dritat LED.

“Dritë t’u bëftë jeta, thoshte nëna ime! Sigurisht që nuk e kishte fjalën për ndriçimin, por dhe pa dritë nuk ka jetë, nuk ka civilizim! Investim i ri në ndriçimin LED përgjatë rrugës “Ali Demi”. Bravo çuna!”, shkruan kryebashkiaku Erion Veliaj në postimin në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel