Modelja e njohur argjentinase, Belen Rodriguez është rikthyer te ish i dashuri i saj, Stefano De Martino dhe tashmë nuk është më një thashethem.

Kjo pasi çifti kanë dalë zbuluar në rrjetet sociale, duke mos e mbajtur më të fshehtë romancën e tyre, që duket se është rindezur sërish.

Deri para pak muajsh, Belen ishte e lidhur me pilotin e Moto GP, Andrea Ianonne, por tashmë është rikthyer sërish në krahët e De Martinos.

Modelja argjentinase është nga më të ndjekurat në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram numëron më tepër se 8 milionë fansa.

FOTO GALERI
1/35

Top Channel