Nuk e ka problem që ta tregojë trupin e saj nëpër pasarela dhe rrjete sociale, kështu që Emily Ratajkowski vazhdoi me programin duke shfaqur “asetet” në një set fotografik ditën e hënë.

Modelja 27-vjeçare postoi në Twitter një foto që ishte shkrepur nga shoqja e saj, e cila përpara pozës së Ratajkoëskit ka treguar me shprehinë e saj të fytyrës se ajo që po sheh është mahnitëse.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel