Festimi më i sikletshëm në histori. Higuain nuk e priste aspak (Video)

23/04/2019 19:27

Gonzalo Higuain shënoi një gol të mrekullueshëm ndaj Burnley në barazimin 2-2 të Chelsea.

Sulmuesi argjentinas shkoi të festonte me tifozët, por nuk priste aspak që një nga tifozet t’i kapte kokën dhe t’ia vendoste te gjoksi i saj.

Top Channel